Fotowoltaika Wrocław Pompy Ciepła Instalacja Fotowoltaiczna Panele Fotowoltaiczne z Montażem Twoje Ogniwa Firma Instalacyjna z Wrocławia Dolnośląskie Legnica Lubin Wałbrzych Leszno Jelenia Góra Ostrów Wielkopolski Zielona Góra Gorzów Wielkopolski Opole Poznań Łódź Katowice Konin Kalisz

W Polsce coraz częściej zamiast kupować samochodu z salonu za gotówkę wybiera się nisko oprocentowane kredyty lub leasingi. Przykładów podobnych do tego jest mnóstwo. Nie ma co się dziwić, dzięki takim opcjom finansowania nie zamrażamy całej gotówki. Twoje Ogniwa posiada formę finansowania w postaci abonamentu dzięki której przede wszystkim inwestor jest zabezpieczony na cały okres finansowania oraz otrzyma wyjątkowo atrakcyjne warunki.

Jak działa abonament na fotowoltaikę?

  • Inwestor decyduje jaki okres będzie obowiązywał Abonament – maksymalnie do 120 miesięcy
  • Możliwość dowolnej wpłaty własnej
  • W dowolnym czasie trwania finansowania można spłacić cały abonament w jednej chwili
  • Możliwość dopasowania raty abonamentu do indywidualnych potrzeb – np do wysokości rachunku za prąd

Dzięki temu nasz abonament jest elastyczny i możemy dowolnie zmieniać praktycznie każdy z parametrów dzięki czemu uda nam się dopasować finansowanie Twojej instalacji fotowoltaicznej do Twoich indywidualnych potrzeb. Świetnym przykładem jest dopasowanie wysokości abonamentu do faktury za prąd.

200 zł – za prąd 200 zł – abonament

Budżet w domu się nie zmienia, a inwestycja już na siebie pracuje.

Co ważne, w całym procesie finansowania inwestor bezpieczny. Dodatkowo, załatwiamy wszelkie formalności związane z Abonamentem w wygodny sposób. Umów się na audyt z naszym Doradcą i dopasuj abonament pod swoje wymagania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *