Fotowoltaika Wrocław Pompy Ciepła Instalacja Fotowoltaiczna Panele Fotowoltaiczne z Montażem Twoje Ogniwa Firma Instalacyjna z Wrocławia Dolnośląskie Legnica Lubin Wałbrzych Leszno Jelenia Góra Ostrów Wielkopolski Zielona Góra Gorzów Wielkopolski Opole Poznań Łódź Katowice Konin Kalisz

Dla Twojej Firmy

Przejmij kontrole nad swoimi wydatkami i zyskuj

Oszczędność

Standardowo firmy płacą za prąd kilka, kilkanaście a czasami kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie ! Zmień przestarzały sposób czerpania energii elektrycznej w Twoim biznesie. Zainwestuj w firmową elektrownie słoneczną i przeznaczaj oszczędzone pieniądze na ciągły rozwój biznesu.

ZYSKUJESZ

Wyprzedź konkurencję

Twoja firmowa elektrownia słoneczna pomoże Ci wyprzedzić konkurencje. Za sprawą obniżonych kosztów zwiększasz swój budżet oraz fakt posiadania elektrowni słonecznej będzie znakiem dla Twoich klientów, że patrzysz w przyszłość i poważnie myślisz o swoim biznesie.

Ochrona i bezpieczeństwo

Elektrownia słoneczna produkująca energie elektryczną dla Twojego biznesu skutecznie zabezpieczy Cię przed ciągłym wzrostem cen za prąd. Zamiast martwić się wydatkami i kosztami prądu będziesz mógł skupić się na rozwoju i inwestowaniu w Twój biznes.

Skorzystaj z szczegółowego i dokładnego audytu który pozwoli dobrać i wycenić najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Przejrzysty i prosty proces inwestycji

1. Dokładny audyt
Nasz specjalista zacznie od sprawdzenia profilu zużycia energii elektrycznej w Twojej firmie, oceni możliwości techniczne budynku, przygotuje wstępne rozmieszczenie elementów elektrowni słonecznej oraz przedstawi kompletną wycenę zestawu fotowoltaicznego dobranego dla Ciebie
2. Twoja decyzja
My przygotujemy dla Ciebie gotowy plan, kompleksową wycenę oraz wszystko co jest potrzebne do podjęcia decyzji
3. Montaż instalacji
Za wykonanie montażu zestawu odpowiedzialny będzie profesjonalny zespół uprawnionych instalatorów wyposażony w najnowsze rozwiązania stosowane w montażach elektorowni słonecznych. Zajmiemy się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, które są konieczne do korzystania z możliwości elektrowni słonecznej.
4. Korzystasz z darmowego prąd
Twoje Ogniwa produkują już dla Ciebie energię elektryczną, zatem pozostaje cieszyć się z wysokich zysków i pewnego bezpieczeństwa.
5. Nasza opieka
Operujemy nowoczesnymi metodami, dzięki którym nasz zespół czuwa nad prawidłową pracą elektrowni słonecznej. Co za tym idzie jesteś w 100% zabezpieczony na okres pracy Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Przejrzysty i prosty proces inwestycji

Najwyższej jakości sprzęt pozwoli produkować jeszcze więcej energii.

Przejrzyste i pewne warunki 25-letniej gwarancji.

Wygodnie dla Ciebie, wykonamy każdy etap inwestycji.

Darmowa energia elektryczna produkowana przez Twoją elektrownie.

Kontroluj, Obserwuj, Zyskuj

Pobierz aplikację Fronius lub SolarEdge na swój telefon lub tablet i monitoruj wydajność pracy swojej elektrowni w dowolnym czasie i miejscu!