Fotowoltaika Wrocław Pompy Ciepła Instalacja Fotowoltaiczna Panele Fotowoltaiczne z Montażem Twoje Ogniwa Firma Instalacyjna z Wrocławia Dolnośląskie Legnica Lubin Wałbrzych Leszno Jelenia Góra Ostrów Wielkopolski Zielona Góra Gorzów Wielkopolski Opole Poznań Łódź Katowice Konin Kalisz

Pompy Ciepła

heat-pump

Przejmij kontrolę nad ogrzewaniem Twojego domu

Oszczędności

Roczne koszty ogrzewania domu oraz wody są coraz to wyższe i nic nie wskazuje, że w następnych latach to się zmieni. Obserwujemy wzrost cen praktycznie wszystkich źródeł wykorzystywanych do ogrzewania naszych domów. Oferujemy pompy ciepła o podwyższonej klasie efektywności energetycznej które cechują się niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną. Pompy ciepła pozwalają uzyskać znaczne oszczędności względem poprzedniego systemu służącego do ogrzewania domu. Często oszczędności te sięgają kilku tysięcy złotych w skali roku.

ZYSKUJESZ

Komfort i kontrola

Wszyscy wiemy, że piece z poprzednich dekad wymagają od nas stałej obsługi, czyszczenia oraz opieki. Pompa ciepła jest urządzeniem praktycznie bezobsługowym. Obsługa pompy ciepła sprowadza się do ustawienia pożądanej temperatury na swoim telefonie lub panelu sterowania. Dzięki temu możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz uzyskać pełną kontrolę nad temperaturą w Twoim domu tak abyś czuł się w pełni komfortowo.

Ekologia

Pompy ciepła są zaliczane do Odnawialnych Źródeł Energii co za tym idzie przyczyniasz się do czystszego powietrza w Twojej okolicy.

Pompa Ciepła razem z instalacją fotowoltaiczna

Instalacja fotowoltaiczna służy do pozyskiwania energii elektrycznej ze słońca a z kolei pompa ciepła do podgrzewania wody wykorzystuje powietrze natomiast do zasilania potrzebuje właśnie energii elektrycznej. Łącząc ze sobą pompę ciepła oraz instalację fotowoltaiczną możesz ograniczyć Twoje wydatki związane z utrzymaniem domu do minimum. Wynika to z tego, że instalacja fotowoltaiczna będzie produkować dla Ciebie prąd który potrzebujesz w domu oraz ten który potrzebuje pompa ciepła. Roczne oszczędności płynące z takiego rozwiązania często przekraczają 10 000 zł rocznie a średni okres zwrotu wynosi 6-7 lat. Wówczas oprócz wysokich oszczędności zyskujesz bezpieczeństwo przed nieustannymi podwyżkami kosztów utrzymania domu.

Zamów audyt aby uzyskać kompleksową wycenę na zestaw instalacji fotowoltaicznej oraz pompy ciepła.

Skorzystaj z szczegółowego i dokładnego audytu który pozwoli dobrać i wycenić najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Według serwisu Oferteo.pl nasza firma zalicza się do Najlepszych wykonawców

WYKONANIE

Jak wygląda proces wykonania pompy ciepła?

1. Dokładny audyt i wycena

Zaczniemy od przeprowadzenia precyzyjnego audytu domu po to, aby dobrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Prawidłowy dobór pompy ciepła oraz podzespołów jest fundamentem. Pompa ciepła będzie pracować dla Ciebie długie lata dlatego stawiamy w pierwszej kolejności na obliczenia oraz prawidłowy dobór urządzenia. Po przeprowadzeniu audytu przedstawimy kompletną wycenę zawierającą wszelkie szczegóły oraz parametry urządzeń.

2. Twoja decyzja

Przedstawimy nasz plan działania który składa się z rozmieszczenia wszystkich elementów, zakresu prac, który przeprowadzimy oraz precyzyjnego harmonogramu działania.

Zależy nam abyś poznał wszystkie szczegóły procesu przed podjęciem Twojej decyzji.

3. Montaż

Za montaż odpowiedzialny będzie nasz zespół doświadczonych instalatorów. Prawidłowe wykonanie jest dla nas najważniejszym etapem, na którym koncentrujemy całą naszą uwagę tak abyś Ty mógł czuć się bezpiecznie i pewnie.

Współpracujemy tylko i wyłączenie z profesjonalistami którzy posiadają szerokie doświadczenie, wiedzę i myśl techniczną po to aby proces montażu przebiegł sprawnie i fachowo.

4. Nasza opieka

Twoje Ogniwa działa w sposób kompleksowy i dzięki zastosowaniu najnowszych metod będziemy nieustannie nadzorować prawidłową pracę Twojej pompy ciepła.

Dzięki oddziałom Autoryzowanego Serwisu możesz być całkowice spokojny swoją Pompę Ciepła. Zajmiemy się przeglądami oraz szeroko rozumianym serwisem

KORZYŚCI

Wybierając naszą firmę, zyskujesz:

Najwyższej jakości

pompy ciepła i podzespoły pozwolą uzyskać pożądaną temperaturę nawet przy -20°C. Wysoka jakość zastosowanych urządzeń sprawia, że będziesz się cieszyć Twoim zestawem przez długie lata.

Przejrzyste

i pewne warunki gwarancji wraz z szybkim serwisem. Autoryzowany serwis będzie zawsze wtedy gdy tylko będziesz nas potrzebować.


Nieustannie

doskonalimy naszą wiedzę oraz praktyczne zdolności dzięki temu możesz być pewny, że Twoja inwestycją zajmuje się odpowiedzialna firma.


Zajmiemy się

całym procesem od początku do końca w sposób wygodny dla Ciebie.

Jesteśmy

zaufanym wykonawcą do przeprowadzania Twojej inwestycji

Fachowe

wykonanie zapewni Ci bezpieczeństwo i poczucie spokoju.

Certyfikowany instalator

Posiadamy tytuł Certyfikowanego Instalatora Pomp Ciepła LG Therma V

Monitoring

Kontroluj, monitoruj, zyskuj

Pobierz aplikację LG Smart ThinQ na swój telefon i steruj wszystkimi parametrami Twojej pompy ciepła w dowolnym miejscu i czasie.